Hlavne slušne

Riskovať že pochválite dámu svojich snov sa v dneska rovná samovražde. Nie že by to nebolo pekné. Ale predstava že budete vyzerať ako úchylák a somár nie je práve lákavá. Ak teda nechcete aby ste tak dopadli mali by ste sa naučiť dávať ženám komplimenty. Ale čo je hlavné mali by ste vedieť rozlišovať medzi komplimentom a sexuálnej narážke neznámej žene. 

model
 
Pochváľte že sa o seba stará
 
Ženy ktoré sa o seba starajú, investujú čas a nemenej peňazí na to aby vyzerali jednoducho skvele, vedia že tak vyzerajú. Denne dostávajú desiatky, keď nie stovky narážok k ich sexi zadočku alebo ak im ten výstrih pristane a podobné reči. Ak sa chcete odlíšiť od úchylákov nemali by ste im hneď hovoriť aký sexi zadoček majú, alebo aj iné sexuálne narážky. Namiesto toho ju pochváľte ako jej to v tých legínách sekne a hneď na to sa spýtajte ako často chodí do fitnes centra. Nebudete znieť ako úchylák. A ukážete jej že s vami to nie je iba o jednom ale že máte ako muž oveľa vyššiu hodnotu ako sa mohlo zdať na začiatku.
 
Diskotéky, kapitola sama o sebe
 
Diskotéky, to je kapitola samá o sebe. Kopec dievčat ktoré sa väčšinou prišli zabaviť a užiť si pozornosť mužov, a drink-y zadarmo. Množstvo mladých dievčat ale aj žien takúto chvíľkovú pozornosť dokonca vyhľadáva ale od takých sa držte ďalej. Ak ich teda nemáte v peňaženke čím zaujať. Čo keby ste nabudúce povedali namiesto. Wau ty musíš šukať ako o život, že tancuje ako diabol, až máte strach čo s vami spraví pri tanci. Vyznie to trápne. Nezaberie to. No a čo? Nie je jediná v podniku. Neriešte, choďte ďalej. Ste chlap, a hádam neveríte že si nejaká žena vyberie práve vás ak sa zľaknete prvej sukne čo uvidíte.

romantika
 
Nezabudnite že nie je jediná žena v okolí
 
V neposlednej rade nezabudnite aj v jej prítomnosti komunikovať s inými ženami. Teda ak práve nie ste na rande. Tam by rozhodne nebolo vhodné aby ste sa bavili každú chvíľu s inou ženou. Taká bežná situácia pri bare. Vidíte peknú čašníčku a tak si hneď sadnete k baru. Na tom tom nie je nič zlé a jej je nad slnko jasné prečo ste sadli práve tam. Dnes nieste prvý ani posledný. Vlastne už to ani nepočíta lebo by nič iné nestíhala. Ale keď už sa dáte do reči nezabudnite občas prehodiť reč aj s náhodne čakajúcou ženou vedľa vás. Určite ju tak zaujmete oveľa viac ak prehodíte pár slov aj zo ženou vedľa vás čo čaká kým jej pripravia drink. Ukážete jej že nemáte problém sa baviť aj s inými ženami. A navyše všetci chceme to čo chcú druhý, tak prečo to nevyužiť vo svoj prospech. 

Hlavne slušne
4 (80%)1