Sviatočná manikúra

Plánovanie svadby je veľmi zodpovedná a precízna činnosť, no netreba http://www.paradnedarceky.sk/osobne-darceky-k22608/pre-milovnikov-zvierat-k24083/ v zhone starostí zabudnúť ani na detaily. Dokonca aj v prípade, že zoznam hostí ste dokončili len pár týždňov pred svadbou a kvety ste špeciálne objednali až z druhého konca sveta a všetkého máte vyše hlavy… Je celkom ľahké zabudnúť na jeden z najdôležitejších doplnkov nevesty – svadobnú manikúru. Pre tie, ktoré uprednostňujú skôr nahé a klasické odtiene, ale aj pre tie odvážnejšie, ktoré sa neboja siahnuť po pastelových farbách. Všetky si prídete na svoje! Hitom letnej sezóny je lososová ružová, jemná žltá a greenery farba.  

Krásna https://www.chic.sk/sviatocna-manikura/ vytvára príjemný kontrast s celou svadobnou vizážou.

růžové nehty


Správny mix farieb, tvarov a šikovné ruky manikérky dokážu naozaj divy. Či už chcete niečo minimalistické alebo naopak výtvarne prepracované, vaše nechty sú to najjednoduchšie a zároveň najjemnejšie miesto, na ktorom môžete vyjadriť osobný štýl vo svoj veľký deň. Trochu zlatého prášku či jednoduchých kamienkov na vašom prstenníku okamžite dodá nechtom nádych lesku. Nehovoriac o nádherných vzoroch kvetov, ktoré sú symbolom jari.

Pre nežné nevesty, ktoré sa najlepšie cítia prirodzene, je najlepšie zvoliť jemnú telovú farbu. Zabudnite na klasickú francúzsku manikúru s neprirodzenou bielou špičkou.

svatba

Nechajte vyniknúť šaty

Tie ženy, ktoré chcú aby vynikli šaty rozhodne zvoľte púdrové odtiene ružovej, béžovej, fialovej či dokonca dymovej hnedej. Sú to presne tie farby, ktoré v prvom rade nechajú vyniknúť vaše prekrásne svadobné šaty a doplnky, no zároveň nadchnú milovníkov módy a najnovších svadobných trendov. Ak nie ste zrovna milovníčkou minimalizmu, vkusnou aplikáciou zlatých či strieborných trblietok dosiahnete požadovaný glanz. Majte však na pamäti staré známe „menej je niekedy viac“!

Ohodnoťte příspěvek